Beco Toddler - nosítko pro větší děti

Beco Toddler - nosítko pro větší děti
17 March, 2021

Nošení větších dětí? Bez problému!


Váš malý nošenec odrostl klasickým nosítkům, která ač slibovala nosnost až 20 kg, zkrátka většinou dětem nad 2 roky již nesedí. 

A jsou děti, které váží třeba 10 kg a nosítko do 20 kg je malé... Co s tím? 

Za nás jednoznačně nosítko Beco Toddler. Šířka zádového panelu nosítka je neuvěřitelných 48 cm, díky čemuž docílíte i u větších dětí žádoucí abdukčně flekční pozice (pozice M). 

Nosítko bychom doporučili od velikosti 80-86 až do 104.

Jste-li fanoušky nosítek Tula, nosítko Beco Vás jednoznačně nenechá chladným. Kvalita použitých materiálů, důraz na pečlivé zpracování a neskutečné pohodlí pro rodiče i dítě je zárukou spokojenosti na všech stranách. O testování nosítka Beco Toddler jsme Vás již psali zde.

BECO TODDLER

Nosítko pro větší děti. Nosítko je pro děti od cca 9 kg do váhy 27 kg. Nosítko je speciálně šito pro batolata a předškoláky. S nosítkem je možné nošení na břiše a na zádech či na boku.

Nosítka Beco jsou navržena a vyrobena v USA a splňují požadavky na ergonomické nošení v korektní M poloze, která je příznivá pro vývoj kyčlí a páteře. Na nosítkách jsou použity malé tříbodové spony (v dosahu dítěte, u ramenních popruhů), bederní pás je standardně s bezpečnostní gumičkou.