Jak obléct miminko do nosítka v chladném počasí

Jak obléct miminko do nosítka v chladném počasí
7 March, 2021

Jak obléct miminko do nosítka v chladném počasí


Často se nás ptáte, jak miminko obléct, aby mu nebyla zima nebo horko. Rozhodly jsme se proto pro vás připravit pár tipů, jak na to.

1. Nohy v teple jsou základ

Do nosítka se nedoporučují dupačky nebo punčocháče (ale ty máme taky ????), které by při vytažení mohly miminko tlačit. Ideální volbou jsou bavlněné legíny a svrchní vrstva např. tepláčky společně s ponožkami a capáčkami.
S našimi vlněnými ponožkami a zateplenými veselými softshellovými capáčky nešlápnete vedle. 
Softshellové capáčky

2. Místo čepice raději kuklu

Neustále padající čepičku je vhodné nahradit kuklou, která miminku chrání celý krk a nesesouvá se do očí.
Doporučujeme funkční kuklu z materiálu Outlast (termoregulační materiál s bavlnou), která je produkcí chráněné dílny české společnosti Little Angel.
Dětská kukla Outlast

3. Zateplená softshellová kapsa nebo nosící bunda?

Nosící bunda je skvělá věc, miminko je celé přikryté, teplotní komfort máte společně pod kontrolou. Jedná se však o větší investici, a navíc v ní můžete nosit jen Vy, ale co tatínek či babička? Tento problém lze jednoduše obejít pořízením kapsy na nosítko. Tu jednoduše při nepřízni počasí nasadíte, stáhnete gumičky, aby nikudy netáhlo a je to.

Fleesové softshellové kapsy s vodním sloupcem 10 000 mm a prodyšností 3 000 g/24hod/m2 najdete mezi našimi doplňky k nošení. Kromě jednobarevných kapes je velmi oblíbená také kapsa s liškami
Softshellové kapsy