Testovali jsme nosítko Beco Toddler

Testovali jsme nosítko Beco Toddler
7 March, 2021

Testovali jsme! Ergonomické nosítko Beco Toddler


Kdo jiný by měl testovat naše zboží, které Vám prodáváme, než my a naše děti.
Jako první jsme se rozhodli připravit článek o nosítku Beco Toddler. Nosítka této americké značky vypadají luxusně už na první pohled a rozhodně mohu potvrdit všechny přednosti, které se o těchto nosítkách uvádějí.

O nosítkách Beco Toddler

Nosítka Beco Toddler jsou speciálně navržena pro nošení velkých batolat a předškolních dětí. Díky pevnému pásu a svým rozměrům mezi nosítky vyniká.

Nosítko Beco Toddler, vyniká svým pohodlím pro dítě i nositele. Váha dítěte se krásně stejnoměrně rozložila a mě po dlouhé době zase díky tomuto nosítku nebolí záda. Asi jsem pohodlnější nosítko nikdy neměla, a to jsem vždy preferovala Tulu a MoniLu. 

Velmi praktická mi přijde také možnost křížení popruhů, což je další rozměr, který přispívá k velmi dobrému rozložení váhy dítěte. Popruhy u nosítek Beco jsou velmi kvalitně zpracovány a dobře polstrovány, takže nikde netlačí. Jednoduše a rychle se nastavují, takže když si nosítko střídáme s tatínkem, je to i s jejich nastavením opravdu v pohodě. Navíc má kapsu na mobil, která mi u jiných nosítek chybí.

Jaké nosítko Beco zvolit?

Nosítka Beco přinášíme ve variantách Beco Gemini, Geco 8, Beco Carrier a testované Beco Toddler. Každé nosítko Beco je trochu jiné a je určeno pro někoho jiného. Které nosítko je vhodné právě pro Vás, doporučujeme si nejprve ujasnit, kdy a jak často chcete nosítko používat, jak dlouho plánujete děti nosit a mnoho dalšího. Více o jednotlivých typech nosítek Beco se dozvíte zde:

- Beco Gemini a Beco 8
- Beco Toddler
- Beco Carrier