LEGÍNY vs. PUNČOCHÁČE

LEGÍNY vs. PUNČOCHÁČE
7 March, 2021

Udělali jsme velký průzkum. LEGÍNY vs. PUNČOCHÁČE


Když jsme začali do naší nabídky e-shopu přidávat také praktické kousky jako jsou klasické dětské bavlněné punčocháče, legíny a ponožky, narazili jsme hned na začátku na dva velmi silné názory, že punčocháče jsou už out.

První takový názor se ozýval z našeho nejbližšího okolí, našich kamarádek s nejmenšími dětmi. Druhý takový názor nás ovšem zarazil mnohem víc, pocházel od jednoho z našich dodavatelů.

Přes to všechno jsme se do tohoto artiklu pustili a začali ho bedlivě sledovat. Tedy prodej samotných dětských punčocháčů versus dětských legín. V zimním období rozhodně u nás vítězí bavlněné punčocháče. 

A o jaké punčocháče je největší zájem? To určitě není žádné překvapení. O barevné punčocháče se různými motivy, jednobarevné punčocháče sice být musí, ale čím více barev nabídneme, tím více dětí a maminek má radost. 

A co Vám prozradíme na závěr? Jaké jsou nejprodávanější velikosti punčocháčů?

Velikosti punčocháčů
0 80-86cm
1 86-92cm
3 98cm
5 104-110cm
7 116cm
9 122-128cm
11 134cm

Vítězí velikost 5, dále velikost 3 a následuje velikost 9. Ano čtete dobře, třetí nejprodávanější velikostí u dětských punčocháčů na našem e-shopu jsou punčocháče ve velikosti 122 - 128 cm.