Nakupovat

E-shop

Nosící kabátek žlutý 48/50

Kabátek pro nosící maminky sportovně elegantního střihu. Kabátek je střihově řešený i pro maminky větších velikostí, jeho střih umožňuje nosit malého nošence jak na břiše tak na zádech maminky, vhodný pro nošení dětí jak v šátku, tak i v nosítkách.

Kabátek je včetně nosící vsadky, kterou je možno zapnout i do zad kabátku. Velikost vsadky je možné upravovat díky pružence na požadovanou velikost dle věku dítěte a typu nošení, vsadka má integrovaný límec, který lze v případě deště jednoduše přeměnit na kapucku pro dítě.

Součástí kabátku je i odepínací chránič na krk maminky pro případ, že nosí dítko na břiše a není tak možné dopnout kabátek až ke krku.

Kabátek je nositelný i bez nosící vsadky. Na přední části kabátku jsou umístěné dvě menší kapsy na případné nezbytnosti. Kapuca kabátku je integrovaná do límce - stojáčku, její obvod je možné lehce upravit díky všité pružence. V rukávu se ukrývají dva náplety v délce 16 cm, které je možné po zahnutí schovat do rukávu a v případě chladu pak přetáhnout až nad první kloub palce.

Kabátek je opatřený reflexní nažehlovačkou pro zvýšené bezpečí nosící maminky a malého nošence :-).

Softshell je v dnešní době velmi oblíbený materiál jak z hlediska komfortu nošení, tak údržby. Díky membráně jsou kabátky odolné proti vodě, fleecová rubová strana zaručuje pak teplotní pohodlí. Materiál není náročný na údržbu, slabší znečištění je možné otřít jen vlhkým hadříkem.

 

Skladem
1 200 Kč 2 800 Kč

Pokyny k údržbě:

ruční praní i praní v pračce na max. 40°

kabátek nedoporučujeme sušit přímo na topení či v sušičce prádla

nepoužívat bělidla nebo aviváž

nežehlit

 

Předchozí Následující