Nakupovat

E-shop

Capáčky Star Child Indians 3/4 roky

Capáčky Star Child  z Velké Británie jsou vynikající pro děti, které se nosí v nosítku či šátku, plazí se po zemi, zkoušejí se stavět nebo dělají první samostatné krůčky. Capáčky jsou velmi praktické i jako přezůvky pro starší děti, či dospěláky. Jsou měkké, nikde netlačí, vhodné i pro děti s vysokým nártem. Udržuji teplo, neprofouknou a z nohou nepadají. Spodní strana je z koženého semiše a tak capáčky nekloužou ani na hladké podlaze. To správné pro vývoj dětské nožky.

Skladem
410 Kč 610 Kč

Proč si capáčky pořídit?

Capáčky Star Child jsou pro děti bezpečné. Vyrobeny jsou z  prvotřídní italské kůže. Kůže neobsahuje žádné chemické látky a barviva. Splňují evropskou bezpečnostní normu. Capáčky pro děti se vyrábí v malé rodinné dílně ve Velké Británii již od roku 2000.

Vybírejte z velikostí od novorozence do 10 let, rádi vám dodáme i dospělácké. Určitě se nebojte zeptat :)

Výběr správné velikosti určíte takto: změřte dítku nožku ve stoje. Nožička se ve stoje více roztáhne a prstíky se natáhnou. K velikosti nožky přičtěte nadměrek cca 1 cm (pro růst nohy i prstů).

  • velikost 3 - 4 roky: délka 17,5 cm
  •  
  • Péče o capáčky: postačí otřít vlhkým hadříkem, případně omýt vlažnou vodou a nechat volně vyschnout (neperte v pračce a nesušte na topení).

Capáčky  jsou zabaleny v průhledné taštičce z PVC – výborný dárek pro maminky a jejich malé děti.

Předchozí Následující