Nakupovat

E-shop

Capáčky česká vlajka, 0-6 měsíců

Capáčky Star Child  z Velké Británie jsou vynikající pro děti, které se nosí v nosítku či šátku, plazí se po zemi, zkoušejí se stavět nebo dělají první samostatné krůčky. Capáčky jsou velmi praktické i jako přezůvky pro starší děti, či dospěláky. Jsou měkké, nikde netlačí, vhodné i pro děti s vysokým nártem. Udržuji teplo, dýchají, neprofouknou a z nohou nepadají. Spodní strana je z koženého semiše a tak capáčky nekloužou ani na hladké podlaze. To správné pro vývoj dětské nožky.

Skladem
610 Kč

Capáčky Star Child jsou pro děti bezpečné. Vyrobeny jsou z  prvotřídní italské kůže. Kůže neobsahuje žádné chemické látky a barviva. Splňují evropskou bezpečnostní normu. Capáčky pro děti se vyrábí v malé rodinné dílně ve Velké Británii již od roku 2000. 

Vybírejte z velikostí od novorozence do 10 let, rádi vám dodáme i dospělácké. Určitě se nebojte zeptat J. Výběr správné velikosti určíte takto: změřte dítku nožku ve stoje. Nožička se ve stoje více roztáhne a prstíky se natáhnou. K velikosti nožky přičtěte nadměrek cca 1 cm (pro růst nohy i prstů).

Péče o capáčky : postačí otřít vlhkým hadříkem, případně omýt vlažnou vodou a nechat volně vyschnout (neperte v pračce a nesušte na topení).

Capáčky  jsou zabaleny v průhledné taštičce z PVC – výborný dárek pro maminky a jejich děti.

velikost 0 - 6 měsíců: délka 11 cm

velikost 6 - 12 měsíců: délka 12,4 cm

velikost 12 - 18 měsíců: délka 14,2 cm

velikost 18 - 24 měsíců: délka 15,5 cm

velikost 2 - 3 roky: délka 16,5 cm

velikost 3 - 4 roky: délka 17,5 cm

velikost 4 - 5 let: délka 18,5 cm

 

Předchozí Následující